Przeczytaj artykuły, które pomogą Ci zapanować
nad finansami osobistymi

Kategorie:

Kategorie wpisów
Wyobraź sobie, że nie musisz przejmować się kolejną ratą kredytu. Masz poduszkę finansową i czujesz wewnętrzny spokój, gdy NBP, po raz kolejny podnosi stopy procentowe. Tak, to jest możliwe, kiedy przejmiesz odpowiedzialność za swój budżet domowy.
Czy Ty też masz wrażenie, że czym jesteśmy starsze tym bardziej zdajemy sobie sprawę ile różnych zmian doświadczamy? Rzeczy, zdarzenia przestają być czarno-białe, a mają różne odcienie.
Czy da się rozmawiać z empatią o finansach? Czy można wykorzystywać swoje naturalne talenty i wartości aby wzrastać i rozwijać swoje pasje, a przy tym dobrze zarabiać?
Lubisz podsumowania? A może od nich stronisz? Niezależnie, co Ci w duszy gra, zapraszam Cię do obliczenia wartości netto swojego majątku.
Podczas planowania urlopu zapewne z wyprzedzeniem szukasz noclegu i ciekawych miejsc, które warto zobaczyć. A czy tworzysz budżet na ten cel?
Czy zdarza Ci się pożyczać pieniądze ze swojego konta oszczędnościowego?
Czy rozmowy o finansach wywołują u Ciebie stres? Czy zdarza Ci się kłócić z bliskimi o pieniądze? Czy masz poczucie, że wypłata się gdzieś rozeszła i nie starczyło Ci środków na opłacenie wszystkich zobowiązań? 
Masz poczucie, że twoje pieniądze się same rozchodzą? Przejmij kontrolę nad finansami osobistymi.
Czy kiedykolwiek zastanawiałaś się, co może Cię blokować przed rozwojem w obszarze finansów osobistych?

Poznaj 7 kroków
do finansowego luzu

Zapisz się na mój newsletter i otrzymaj w prezencie darmowy kurs, który pozwoli Ci przejąć kontrolę nad finansami osobistymi.